Hakkımızda

DOĞADAN İLHAM ALDIK EKOBORD’U TASARLADIK

İnsana ve doğaya saygılı hammadde kullanımı, yüksek enerji verimliliği sunan üstün yalıtım özellikleri, yanmaya karşı yüksek direnci, uzun kullanım ömrü ve her iklim koşuluna uyum sağlayabilmesiyle öne çıkan Ekobord dış cephe kaplaması, doğallığı ve estetik görünümü cephenize getiriyor.

Merkez ofisi Sultanbeyli’de olan Ekobord’un, Bilecik’te 37.800 m² alan üzerine kurulu ve ayda 2.000 m³ fibercement levha üretim kapasitesine sahip bir tesisi bulunuyor. Birbirinden özel fibercement levhaları, Bilecik’teki üretim tesisinde, son teknoloji ve Vefa güvencesiyle üreten Ekobord; ekolojik mimari anlayışını destekleyen, montajı kolay yeni nesil fibercement levhaların üretiminde; silis kumu, çimento, selüloz ve katalizörler kullanıyor. Ekobord, standart fibercement levhaların yanı sıra; hamurundan boyalı, sonradan boyanabilen seçenekleri ile desenli ve düz levhaları geniş bir ürün gamı ile sizlere sunuyor.

Üretim hattına entegre olan kesme hattı ile Ekobord, standart ebatların yanı sıra, özel ebatlarda da üretim yapabiliyor. Yenilenen montaj sistemleriyle daha hızlı ve pratik çözümler sunan Ekobord, dış cephelerden iç mekânlara uzanan geniş bir alanda kullanılıyor. Yüksek kaliteye ve dayanıklılığa sahip levhalar, her türlü iklim koşulunda maksimum konfor sağlıyor.