Ekobord Yapı Fuarı 2017'de Yerini Aldı

Ekobord Flat, yapı malzeme sektörünün aranan ürünü oldu Yapı malzeme sektöründe Ekobord Flat’in yıldızı parlıyor. Vefa Holding’in şirketlerinden Ekobord, geçen yıl geliştirdiği Ekobord Flat ile sektörde dikkatleri üzerine çekiyor.

Vefa Holding şirketlerinden Ekobord, 23-27 Mayıs tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 40. Yapı Fuarına katılıyor. 

Geçen yıl geliştirdiği ve fuarda tanıttığı Ekobord Flat ürünü ile sektörde fark yaratan Ekobord, bu yıl da fuarda ürün ile ilgili yenilikleri sektör profesyonelleri ile paylaşıyor. Fuarda Ekobord Flat ile tasarlanan cephe uygulamasını da sergileyen şirket, doğal, boyalı ve desen baskılı seçenekleri ile göz doldurdu. 

İnsan ve doğaya tamamıyla dost, montajı kolay, yüksek mukavemete sahip, estetik ve farklı çeşitlerde yeni nesil fibercement levhalar ürettiklerini belirten Ekobord Genel Müdürü Ali İhsan Sağlamkaya, geçen yıl geliştirdikleri Ekobord Flat’in sektörde aranan bir ürün haline geldiğini söyledi.  Ekobord Flat’in cephe sistemleri için çok daha uzun ömürlü ve daha ekonomik bir ürün olduğunu vurgulayan Sağlamkaya,  “Ekobord olarak dış cepheler için ürettiğimiz ahşap, taş, çizgi ve sıva desenli fibercement levhalarımız ile sektörde zaten iddialı bir konumdaydık. Düz yüzeyli Ekobord Flat ile cephe sistemleri için çok önemli bir alternatif ortaya koymuş olduk” dedi. 

Modern mimaride düz yüzeyli cephe tasarımları moda

Günümüzde modern mimaride düz yüzeyli malzemelerinin cephe tasarımlarında moda olduğuna işaret eden Ali İhsan Sağlamkaya, bu nedenle Ekobord Flat’in tercih edilirliğinin giderek arttığını söyledi. Ekobord Flat ile cephelerde sade ve şık bir görünümün sağlandığını ifade eden Sağlamkaya, Ekobord Flat’in kalite, dayanıklılık ve yanmazlık özellikleriyle de farkını ortaya koyduğunu vurguladı. 

Öte yandan desenli ürünlerinin de cephe sistemlerinde tercih edildiğine dikkat çeken Ali İhsan Sağlamaya, “Ahşap desenimiz bireysel villa yapılarında çok beğenilmektedir. Aynı zamanda boyalı ürünlerimizi Avrupa’ya da ihraç ediyoruz” dedi.